Ağır Nakliyat

Anasayfa Hizmetlerimiz Ağır Nakliyat

Ağır Nakliyat Nedir?

Ağır nakliyat işlemi, kargolanmayla birlikte taşınma işlemi mümkün olmayan yüklerin standart taşıma yöntemleri kullanılarak uzman ekipler tarafından taşınması işlemidir. Ağır nakliyat taşımacılık işlemi, standart ölçüleri kapsamayan yüklerin özel araç ve ekipmanlar tarafından emniyetli biçimde taşınması işlemidir. Bu taşıma işlemleriyle birlikte yükleri bir yerden bir yere götürmeyle birlikte daha birçok işlem de gerçekleştirilebilir. Buna göre Müşteri talepleri kapsamında depolama, sigorta hizmetleri ve montajlama gibi işlemler de yine ağır nakliyat işlemleri kapsamınca ele alınabilir. Ağır nakliyat şehirler arası olduğu kadar ülkeler arası da taşımacılık hizmeti veren bir sektördür.
about-welcome

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Doğu ve Orta Karadeniz'in tüm illerinde sizlere Ağır Nakliyat ve Hizmetlerimiz sayfamızda yer olan hizmetleri vermekten mutluluk duyuyoruz.

Rize

Trabzon

Erzurum

Samsun

Ordu

Giresun

Artvin

Gümüşhane

Bayburt

Detaylı Bilgi için
Arayabilirsiniz.

0555 744 25 25

Firmamız Hakkında

2005 yılından bu yana İnşaat ve Taahhüt sektörlerinde vermiş olduğu üstüne başarıların ardından 2020 yılında “Bulvar Zemin” ismiyle zemin sektöründe yenilikçi yüz olmaya başladı.
Hakkımızda

Rize

Trabzon

Erzurum

Samsun

Ordu

Giresun

Artvin

Gümüşhane

Ağır Nakliyat hakkında daha fazla bilgi

Ağır nakliyat yük taşımacılığında ağır ve büyük yükler parçalar halinde taşıma araçlarına yüklendikten sonra taşıma işleminin gerçekleşmesi yapılır. Bu taşıma türünde mekanizmalar düzenli biçimde ambalajlanır, montajlanır ve sabit hale getirilir. İnşaat malzemeleri, iş makineleri, vinç malzemeleri, rüzgar tribünleri, tekneler ve daha birçok yük çeşidi bu araçlar ile birlikte taşınabilir. Nakliyat araçları kendi içerisinde çeşitli özelliklerine göre de farklılık gösterebilir.

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.