Ordu Fore Kazık

Ordu Fore Kazık Hizmeti

Ordu'da fore kazık hizmeti veren firmaların başında gelen Bulvar Zemin, sizlere son teknoloji ile donatılmış makineler ve işinde tecrübeli ekibiyle birlikte hizmet vermekten mutluluk duyar.

Ordu'nun Akkuş, Altınordu, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa, Gölköy, Gülyalı, Gürgentepe, İkizce, Kabadüz, Kabataş, Korgan, Kumru, Mesudiye, Perşembe, Ulubey ve Ünye ilçelerinin tümünde fore kazık hizmeti alabilirsiniz. Hizmetimize başlamadan önce zemininizin etüdünü yaparak projelendirme işlemi yapılarak profesyonel bir şekilde işleme alınmakta ve zaman belirlenmektedir.
about-welcome

Projelerimiz ve Detayları

Sizlere Ordu'da ve çevresinde verecek olduğumuz fore kazık hizmetini merak ediyorsunuz değil mi? Eğer cevabınızda tereddütleriniz varsa sizden önce çalıştığımız ve bitirdiğimiz projelerimize Projelerimiz sayfasından göz atabilir, dilerseniz İletişim sayfamızdan iletişime geçebilir yada direkt olarak 0532 302 81 71 numaralı hattan arayabilirsiniz..

Detaylı Bilgi için
Arayabilirsiniz.

0555 744 25 25

Firmamız Hakkında

2005 yılından bu yana İnşaat ve Taahhüt sektörlerinde vermiş olduğu üstüne başarıların ardından 2020 yılında “Bulvar Zemin” ismiyle zemin sektöründe yenilikçi yüz olmaya başladı.
Hakkımızda
Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.